l
Sanem Öge (Mina)

Şahika Tekand yönetiminde Stüdyo Oyuncuları Oyunculuk Stüdyosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde oyunculuk odaklı yüksek lisans eğitimini 2009’da tamamladı.   
Şahika Tekand, Yeşim Gülan, Mahir Günşıray ve Özen Yula gibi tiyatro dünyasının önemli isimleriyle birçok oyunda çalıştı. Sinemada kısa filmlerdeki rollerinin ardından Uğur Yücel’in yönettiği “Ejder Kapanı” filminde rol aldı.
Son olarak ‘Ve Diğer Şeyler Topluluğu’ tarafından sahneye konulan “Yüzyılın Aşkı” oyunuyla  2011 Tiyatro ödüllerinde ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ seçildi.

Şenay Aydin (Fazi)

Sinema dünyası onu yönetmenliğini Handan İpekçi’nin yaptığı “Saklı Yüzler” ile tanıdı. Bu filmde canlandırdığı Zühre karakteri ona Adana Altın Koza ve ÇASOD yarışmalarında iki ayrı ödül getirdi. Daha sonra Ben Hopkins’in 2008 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi Film” ödülünü alan “Pazar, Bir Ticaret Masalı” filminde oynadı.
Ardından  “Düğün Şarkıcısı” adlı TV dizisinde, “İçimdeki Barut” ve Zülfü Livaneli’nin çektiği “Veda” filmlerinde oynadı.  Kanal D’de yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde Filistin’li Amina’yı canlandırdı.

www.senayaydin.net

Ozan Bilen (Tayfun)

Perdede ilk kez “Uçurtmayı Vurmasınlar”ın çocuk oyuncusu Barış olarak göründü. Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde sinema oyunculuğu eğitimi aldı. Sinema kariyerine Sır Çocukları, Kars Hikayeleri ve Girdap filmleriyle devam etti. Zeki Demirkubuz’un çektiği Kader filmindeki ‘Zagor’ tiplemesiyle bir kez daha seyirciyi etkiledi. Son olarak yönetmenliğini Tolga Örnek’in yaptığı ‘Labirent’ adlı filmde yer aldı.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry